Nasze cyfrowe stoisko targowe

Będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem osobiście na naszych krajowych i międzynarodowych stoiskach wystawienniczych, poznać Państwa potrzeby oraz wymienić się pomysłami i doświadczeniami. Być może z myślą o konkretnym projekcie, a także zupełnie niezobowiązująco. Ponieważ w tej chwili jest to po prostu niemożliwe, chcielibyśmy w wirtualny sposób przybliżyć Państwu świat META oraz nasze innowacje.

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem spotkania online. Wystarczy skorzystać z naszego formularza kontaktowego, a odpowiednia osoba natychmiast się z Państwem skontaktuje:

>> Link do formularza kontaktowego <<

Pandemia koronawirusa wymusiła na nas wszystkich ogromne zmiany w funkcjonowaniu, przez co często nie mogliśmy spotkać się osobiście, by przedstawić Ci pełne spektrum zakresu naszych usług i możliwości. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, a każda, nawet wymuszona zmiana może okazać się początkiem czegoś dobrego. Tak było i w tym przypadku, ponieważ prezentacja na targach cyfrowych pozwoliła nam dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców na całym świecie. To, co konieczne stało się przede wszystkim wygodne zarówno dla nas, jak i dla Ciebie. Cyfrowe targi dają Ci nie tylko możliwość zapoznania się z naszą oferta, ale także konsultacji online z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Staraliśmy się bardzo aby nasze wirtualne stoiska na cyfrowych targach były jak najbardziej przyjazne dla Ciebie i nie stwarzały żadnych ograniczeń. Dzięki nim, możesz dokładnie zapoznać się z całą naszą ofertą, ie tylko z wybranymi aktualnie prezentowanym jej fragmentem. Nie zwlekaj, sprawdź i wypełnij formularz rejestracyjny już dziś!

Bogata i szeroka oferta Meta w świecie Internetu

Cyfrowe targi to niepowtarzalna okazja abyś mógł odkryć niepowtarzalną ofertę produktów i usług Meta. Co możesz na nich zobaczyć? Na pewno będą to wirtualne modele 3D naszych sztandarowych produktów, takich jak regały półkowe Meta Clip i Meta Multifloor, prezentacje systemów przenośników magazynowych, wizualizacje asortymentu i nowych produktów z serii regałów paletowych Meta Multipal, modele półek z siatki drucianej oraz prezentacje dynamicznych systemów regałowych. W każdej z tych kategorii umieściliśmy dla Ciebie krótki, aczkolwiek rzeczowy film prezentacyjny, który pozwoli Ci zapoznać się z największymi zaletami naszych produktów. O tym, jak efektywnie wykorzystać je w swojej firmie możesz dowiedzieć się podczas indywidualnych konsultacji online z naszym pracownikiem. Prezentacja na targach tradycyjnych daje możliwość bezpośredniego kontaktu, ale to właśnie podczas eksplorowania naszego wirtualnego stoiska możesz na spokojnie i bez pośpiechu zapoznać się z naszą bogatą ofertą. Wchodząc na naszą stronę internetową znajdziesz także wiele opinii i referencji od naszych klientów, a także dokładne i rzetelne opisy zrealizowanych przez nas projektów, dzięki czemu nic nie umknie Twojej uwadze. Możesz sprawdzić jak rozwijała się nasza firma i jak wysoki poziom usług aktualnie reprezentuje.

Zalety cyfrowych targów

Choć bardzo chcielibyśmy spotkać się z Tobą osobiście, to wiemy, że możesz po prostu nie mieć na to czasu. Cyfrowe targi są więc idealnym rozwiązaniem, ponieważ pozwalają Ci odkrywać świat Meta w dogodnym dla siebie miejscu i czasie - niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz oraz pory, o której odwiedzasz nasze cyfrowe stanowisko możesz zadać wszelkie nurtujące Cię pytania, a my odpowiemy na każde z nich. Nasze stoiska na cyfrowe targi zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o Tobie i Twojej wygodzie. Chcieliśmy aby bariera wirtualnej komunikacji nie stanowiła w tym przypadku żadnej przeszkody. Dlatego przygotowaliśmy szczegółowe i atrakcyjne wizualnie prezentacje, które ukazują nasze najbardziej zaawansowane projekty i rozwiązania systemowe już zastosowane w innych firmach. Na ich przykładzie możesz przekonać się o jakości oferowanych przez nas rozwiązań. Obszerna dokumentacja fotograficzna, wyczerpujący i łatwy w odbiorze słowniczek pojęć, miary i wskaźniki bezpieczeństwa dostępne na naszej stronie internetowej to cyfrowe źródła wiedzy, które pomogą Ci zrozumieć świat Meta - świat innowacyjnych, inteligentnych technologii.

Cyfrowe targi dla każdego

Kto może odwiedzić nasze stoiska na targach cyfrowych? Absolutnie każdy. Możesz przyjść na nie realnie zainteresowany naszą ofertą, kierowany konkretnymi potrzebami w swoim przedsiębiorstwie, a także możesz wstąpić zupełnie przypadkiem, z czystej ciekawości. Kto wie, może okaże się, że nasza oferta jest czymś, czego właśnie potrzebujesz a o czym nie pomyślałeś wcześniej - jeśli nie - przynajmniej dowiesz się kilko nowych i jakże ciekawych rzeczy. Cyfrowe targi Meta przeznaczone są zarówno dla przedstawicieli branż przemysłowych, jak i tych związanych z rynkiem usług, transportem, wymianą towarów, czy dla właścicieli magazynów oraz sortowni. Każdy z Was może znaleźć u nas rozwiązania, które usprawnią procesy w firmie, zarówno te związane z logistyką i zarządzaniem, jak i produkcją oraz dystrybucją. Od wielu już lat dostarczamy zarówno produkty, jak i szereg kompleksowych usług związanych z logistyką w e-commerce, projektujemy wydajne sieci produkcyjno-handlowe oparte na naszych sprawdzonych systemach regałowych oraz super nowoczesnych przenośnikowych magazynowych. Ten cudowny świat, niemalże nieograniczonych możliwości staje do Ciebie otworem już dziś!