Juz od 125 lat dzialamy w branzy metalurgicznej w miejscowosci Arnsberg. Nasza glówna oferta produktów — regalów pólkowych META CLIP i META FIX, regalów o duzej rozpietosci META MINI-RACK i META SPEED-RACK oraz regalów paletowych META MULTIPAL — powstaje wlasnie tutaj, w naszym specjalistycznym centrum produkcji regalów i stad wysylana jest na caly swiat. Znak jakosci „Made in Germany” to dla nas cos wiecej niz chwyt reklamowy. To zobowiazanie do zapewnienia najwyzszej jakosci produktów zarówno obecnie, jak i w przyszlosci.

Nasza oferta stalowych konstrukcji powstaje w specjalistycznym centrum stalowym w czeskiej miejscowosci Budweis. To tu powstaja na przyklad antresole magazynowe — przygotowywane wedlug indywidualnych zamówien lub w wersji standardowej.

Z Arnsberg na caly swiat — ta dewiza przyswieca nam w ciaglej rozbudowie naszej sieci dostaw w Europie i na calym swiecie. Wspólpraca z naszymi spólkami-córkami, partnerami dystrybucyjnymi i oddzialami poza granicami Niemiec to dla nas zródlo ciaglej inspiracji do tworzenia nowych nowych, interesujacych rozwiazan.

Sami uczymy naszych mlodszych pracowników i w ten sposób kladziemy fundamenty pod przyszly rozwój. Jestesmy uznanym przez niemiecka Izbe przemyslowo-handlowa osrodkiem edukacyjnym i oferujemy mozliwosci praktycznej nauki najrózniejszych zawodów.

Paleta produktów META obejmuje:

  • regały półkowe, w tym systemy wtykowe i skręcane
  • regały o dużej rozpiętości
  • regały paletowe
  • wielopoziomowe systemy regałowe
  • regały dynamiczne
  • automatycznie obsługiwane systemy regałowe
  • regały wspornikowe

… wykończone i zmagazynowane na 26.000 m²
w Arnsberg/Sauerland.

Siedziba główna i specjalistyczne centrum produkcji regałów w Arnsbergu
Specjalistyczne centrum konstrukcji stalowych w Budweis