DORADZTWO I SERWIS NA MIEJSCU

Doradcy twchniczno-handlowi gwarantują szybką i fachową obsługę. Mamy swoje filie oraz dystrybutorów w całe Europie.

W Meta kierujemy się wizją oraz misją współpracy opartej o relacje międzyludzkie. To właśnie one pomagają nam zaplanować efektywne i długofalowe strategie, których konsekwencją jest realizacja wspólnych celów, ale przede wszystkim - rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Serwis i usługi Meta nie byłyby tak skuteczne i wielowymiarowe, gdyby nie bezpośredni kontakt z Tobą, wysłuchanie Twoich oczekiwań, przeanalizowanie potrzeb i aktualnej sytuacji. To właśnie bezpośrednie kontakty stanowią początek każdej strategii rozwojowej i decydują o powodzeniu projektu na każdym etapie jego realizacji. Skuteczność takiego podejścia potwierdza szereg pozytywnych opinii naszych wieloletnich klientów, dla których to właśnie relacja z członkami naszego zespołu zaważyła na pozytywnym odbiorze naszej firmy. Ponieważ posiadamy filie naszych dystrybutorów niemal w całej Europie, możemy mieć pewność, że każdy z Was uzyska potrzebną pomoc i wsparcie zarówno ze strony naszych doradców technicznych, jak i handlowych.

Serwis i usługi Meta - zakres

Swoim zasięgiem serwis i usługi firmy Meta obejmuje naprawdę szerokie spektrum działań. Profesjonalne doradztwo ma duże znaczenie nie tylko na etapie planowania inwestycji, ale także w trakcie jej implementacji, a nawet już po zakończeniu - dostępność naszych doradców technicznych przyczynia się do długotrwałego wykorzystania wspólnie wypracowanych rozwiązań. Nasi serwisanci sprawdzają stan techniczny konstrukcji przez nas wykonanych, sprawdzają poziom ich zużycia oraz podpowiadają rozwiązania, które pomogą zoptymalizować wykorzystanie regałów magazynowych w obiektach wielkopowierzchniowych i nie tylko. Przygotowujemy zespół Twoich pracowników do zmian, jakie zostaną wprowadzone poprzez zastosowania innowacyjnych sieci produkcyjno-handlowych, dzięki czemu aktywnie przyczyniamy się do ich rozwoju zawodowego. Serwis i usługi Meta swoim zakresem obejmują zarówno koncepcję, jak i planowanie oraz urządzanie nowego magazynu, sklepu, hurtowni, czy zakładu produkcyjnego lub usługowego. Dzięki tak kompleksowej usłudze możesz uniknąć wielu niepotrzebnych stresów i bałaganu, które są związane z dzieleniem poszczególnego etapu przemian na różnych podwykonawców. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie sprawi, że możesz spać spokojnie, gdyż troska o powodzenie reorganizacji w firmie spocznie na naszych barkach.

Zaufali nam najlepsi

Na wysoką jakość naszych usług, zarówno tych projektowych, jak i serwisowych postawiły największe firmy w Europie. Wykonaliśmy dla naszych klientów szereg długofalowych projektów o bardzo wysokiej wartości inwestycyjnej. To właśnie odpowiedni kontakt z naszymi Klientami sprawił, że współpraca ta przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Nasi doświadczeni w wielu dziedzinach doradcy analizowali potrzeby i rozwiązania spedycyjne, logistyczne i magazynowe naszych klientów, co pozwoliło im wyciągnąć odpowiednie wnioski. Na ich podstawie, zespół naszych wykształconych inżynierów sporządzali propozycje projektów, które następnie znów były konsultowane z naszymi Klientami. Często zdarza się, że ten początkowy etap jest kilkukrotnie prowadzony od nowa - wszystko w trosce o skonstruowanie strategii rozwojowych szytych dosłownie na miarę, dlatego na pewno nie uważamy go za stratę czasu, a wręcz przeciwnie - bardzo go lubimy i wyjątkowo cenimy. Chcielibyśmy, abyś teraz i Ty stał się częścią tego procesu. Zespół serwisowy firmy Meta został stworzony z myślą o wdrażaniu na rynek funkcjonalnych i innowacyjnych rozwiązań - wiemy już jak bardzo są one skuteczne. Skorzystaj z naszego doświadczenia a otrzymasz gwarancję usług na najwyższym poziomie, zarówno z zakresu doradztwa biznesowego, jak i logistycznego oraz technicznego.

Wsparcie osobiste oraz online

Wiemy, że każdy z Was preferuje różne formy kontaktu, dlatego nasi doradcy są dostępni dla Was w każdej formie. Oczywiście bardzo miło byłoby nam spotkać się z Tobą osobiście by omówić szerokie spektrum ewentualnej współpracy przy dobrej kawie, jednak jeśli nie masz na to czasu, lub aktualnie przebywasz gdzieś na drugim końcu świata - nie stanowi to dla nas problemu. Wszelkie konsultacje oraz analizę potrzeb możemy przeprowadzić telefonicznie lub mailowo. Również w takiej formie możemy przedstawić Ci naszą ekspercką diagnozę i zaproponować możliwe rozwiązania. Nie bój się zadawać nam pytań. Pytania są drogą do poznania i otwierają wiele drzwi. Serwis i usługi Meta funkcjonują w oparciu o odpowiedzi na pytania właśnie, zarówno Wasza, jak i nasze, ponieważ sprowadzają się one do dialogu. Niezależnie od tego, jaką formę ten dialog przyjmie - to zawsze prowadzi do wspólnego wypracowania optymalnych rozwiązań. Gwarantujemy Ci także wygodne wsparcie techniczne z zakresu obsługi oraz bezpieczeństwa użytkowania naszych regałów i przenośników magazynowych podczas całego okresu naszej współpracy.

Doradztwo jest dla nas szczególnie ważne. Na miejscu sprawdzamy rodzaj magazynowanych artykułów, strukturę magazynu, sposób magazynowania.

Następnie, pomagamy Państwu w wyborze optymalnej kombinacji regałów czy też całych systemów regałowych.

Nasi pracownicy posiadają wiedzę z różnych branż, dlatego potrafią znaleźć rozwiązanie najbardziej dostosowane do potrzeb klienta.

Nasi inżynierowie sporządzają dla Państwa propozycję projektu

Koncepcja, planowanie i urządzenie magazynu – wszystko w jednym miejscu!

Instrukcje montażu oraz katalogi do pobrania