Półki z siatki metalowej META MULTIPAL stanowią dodatkowy element konstrukcyjny dla regałów paletowych. Dostępne w wersji lekkiej oraz ciężkiej prezentują dwie różne wartości nośności. Wspomniane parametry należy dostosować do wagi towarów, które będą na nich przechowywane. Półki z siatki metalowej zwane również półkami siatkowymi sprawdzą się doskonale zarówno do magazynowania towaru umieszczonego na paletach, jak i w kartonach. Nasi Klienci integrują je z regałami META MULTIPAL znajdując dla nich zastosowanie w różnego rodzaju magazynach, halach produkcyjnych, zapleczach sklepowych, warsztatach samochodowych, hurtowniach, marketach budowlanych i meblowych. Zakres ich zastosowania jest zatem praktycznie nieograniczony.

Dlaczego warto zainwestować w półki z siatki metalowej?

Istnieje wiele argumentów przekonujących naszych odbiorców do zakupu półek siatkowych. Przede wszystkim są one budżetowym rozwiązaniem nieodbiegającym wytrzymałością, jakością, czy też ładownością od tradycyjnych półek nieażurowych. Wspomniane tu puste przestrzenie półki, czyli tzw. oczka z siatki metalowej zapewniają przepuszczalność powietrza, a co za tym idzie, gwarantują skuteczne odprowadzanie wilgoci. Ma to ogromne znaczenie przy magazynowaniu, chociażby produktów spożywczych, takich jak cukier, mąka i inne. Ponadto półki z siatki metalowej należą do elementów konstrukcyjnych, które bardzo łatwo jest utrzymać w nienagannej czystości.

Półki z siatki metalowej, czyli dobrze zorganizowana powierzchnia magazynowa

Montując półki z siatki metalowej na regale z serii META MULTIPAL zyskujesz solidną konstrukcję i bardzo wiele miejsca do przechowywania różnego rodzaju towarów. Dzięki temu rozwiązaniu każdy magazyn, warsztat bądź inne duże obiekty załadunkowe będą bardziej funkcjonalne, lepiej zorganizowane, a co najważniejsze - uporządkowane. Fakt ten jest szalenie istotny we wszystkich branżach bez wyjątku. Biznes prowadzony w chaosie nigdy nie będzie tak dochodowy, jak ten, w którym wszystko ma swoje miejsce. Półki z siatki metalowej mogą mieć różne rozmiary, co sprawia, że z łatwością dostosujesz je do indywidualnych potrzeb. Ułożysz na nich towar zapakowany w kartony, umieszczony na paletach bądź swobodny, niczym niezwieńczony.

Półki z siatki metalowej i ich zalety techniczne

Jedną z najważniejszych zalet półek siatkowych jest wysoka jakość tych elementów konstrukcyjnych. Zostały one wykonane z ocynkowanego metalu odpornego na wgniecenia, uszkodzenia mechaniczne, a także czynniki zewnętrzne i korozję. Niezwykle prosty montaż czyni z nich prawdziwie wygodną formę podporu, którą w dowolnym czasie można wymienić na inną półkę. Ich przytwierdzenie do ram nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu ani specjalistycznych umiejętności monterskich. Dodatkowo półki z siatki metalowej potocznie mówiąc “oddychają”, czyli przepuszczają powietrze. Fakt ten jest szczególnie doceniany w magazynach żywnościowych oraz w lokalach gastronomicznych.

Magazynowe półki z siatki metalowej pochodzące z naszej produkcji, to gwarancja najwyższej jakości, wytrzymałości i uporządkowanego towaru.