W tym filmie przedstawiamy nasze regały o dużej rozpiętości, dla których oferujemy dwa rozwiązania: regał wtykowy META SPEED-RACK oraz regał skręcany META MINI-RACK. Znajdują one wykorzystanie w różnych branżach i mogą być użytkowane w różny sposób.

Wyposażone w płyty wiórowe lub panele stalowe, nasze regały Meta Mini-Rack i Meta Speed-Rack o dużej rozpiętości zapewniają możliwość przechowywania na dużej powierzchni towarów wielkogabarytowych.

Chętnie Państwu doradzimy oraz odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące regałów Meta Speed-Rack oraz Meta Mini-Rack. Zapraszamy do kontaktu.

META SPEED-RACK i META MINI-RACK, czyli regały do zadań specjalnych

Uporządkowane, a przede wszystkim dobrze zorganizowane pod względem rozmieszczenia towaru hale, warsztaty, magazyny tudzież sklepy to gwarancja dobrze prosperującego przedsięwzięcia. W odniesieniu sukcesu mogą Państwu pomóc nasze regały o dużej rozpiętości – Meta Mini-Rack i Meta Speed-Rack. Podobnie, jak regały paletowe są one przeznaczone do magazynowania ciężkich, dużych ładunków, które z racji swoich gabarytów wymagają przede wszystkim wytrzymałości, a także znacznej ilości miejsca. Zaprojektowaliśmy je z myślą o branżach budowlanych i przemysłowych, aczkolwiek korzystają z nich Klienci specjalizujący się w wielu innych dziedzinach.

Dodatkowo regały Meta Mini-Rack, zapewniają ułożenie przedmiotów nie tylko w poziomie, ale i w pionie.

Regały wtykowe META SPEED-RACK

Stworzone z wysokiej jakości materiałów stanowią doskonałą alternatywę dla regałów paletowych. Zarówno ramy, jak i trawersy regałów Meta Speed-Rack są ocynkowane. Półki regałów wyróżniają się wysoką wytrzymałością, jeśli chodzi o ciężar układanego na nich towaru i występują w dwóch wersjach – wykonane z płyty wiórowej o grubości 19 mm lub paneli stalowych. Ich rodzaj mogą Państwo dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

Produkowane przez nas regały Meta Speed -Rack, dostępne są w kilku rozmiarach:

  • wysokość 1970, 2470, 2970 mm;
  • głębokość 400, 600, 800 mm;
  • szerokość 1.700, 2.000, 2.500 mm.

Regały Meta Speed-Rack, wyróżniają się wyjątkowo prostym montażem wtykowym. Dzięki nieskomplikowanej konstrukcji złożenie ich jest banalnie proste. Ponadto regały te posiadają symetryczne, równoramienne kątowniki, a także regulację wysokości półek co 50 mm. Każda półka zabezpieczona jest od spodu dwoma wspornikami.

Towar rozłożony na jednej półce równomiernie pod względem ciężkości nie może przekraczać 500 kg.

Regały skręcane META MINI-RACK

Regały Meta Mini-Rack, znajdują zastosowanie w bardzo wielu branżach. Wykorzystuje się je do przechowywania wyjątkowo ciężkich, jak i naprawdę dużych objętościowo towarów. Ich atutem jest możliwość magazynowania w poziomie tudzież w pionie, co korzystnie wpływa na funkcjonalne zagospodarowanie powierzchni użytkowej magazynu, hali produkcyjnej, sklepu bądź warsztatu. W takich obiektach oszczędność miejsca, czy też jego logistyczne rozplanowanie ma bowiem ogromne znaczenie.

Oferowane przez nas regały Meta Mini-Rack, występują w kilku rozmiarach:

  • wysokość 2200, 2500, 3000 mm;
  • głębokość 650, 800, 1050 mm;
  • szerokość 1400, 1800, 2200, 2600 mm.

Montaż skręcanych regałów Meta Mini-Rack nie jest skomplikowany. Mają Państwo możliwość zakupu regału w formie podstawowej i dostawnej. Podobnie, jak w regałach Meta Speed-Rack półki w Meta Mini-Rack, wykonane są z płyty wiórowej lub ze stalowych paneli. Ciężar równomiernie rozłożonego towaru na jednej półce nie może przekroczyć 600 kg.

Powierzchnia każdego regału Meta Mini-Rack jest ocynkowana. Wedle Państwa uznania możemy ją pokryć dodatkową warstwą farby proszkowej w odcieniu szarości.

>> Link do strony z regałami o dużej rozpiętości <<