Regał paletowy META MULTIPAL to ekonomiczne rozwiązanie do wydajnego, uporządkowanego i elastycznego składowania palet i drobnicy.

Od prostych regałów podstawowych po obszerne systemy regałów paletowych – dzięki licznym typom trawersów i ram, nasz system regałów paletowych META MULTIPAL można optymalnie dopasować do własnych potrzeb.

Z przyjemnością skonsultujemy Państwa projekt lub Państwa wymagania, aby inwestycja w regał na palety była w pełni satysfakcjonująca. Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego, czy też za pośrednictwem rozmowy wideo lub poczty e-mail – jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Regał paletowy – komfortowe magazynowanie palet i innych ładunków

Magazyny stanowią specyficzny rodzaj powierzchni użytkowych, które powinny być przede wszystkim bezpieczne oraz łatwo dostępne dla pracowników. Z tego względu wymagają porządku, odpowiedniego ustawienia towarów, dobrej organizacji przestrzeni do przechowywania, jak również wielu logistycznych rozwiązań.

Regał paletowy z pewnością pomoże Państwu sprostać wyżej wymienionym wyzwaniom. Dzięki niemu zarówno palety, jak i pojedynczy asortyment będzie składowany w sposób optymalny, a także wydajny. Co więcej, regał na palety wzbogacony o dodatkowe akcesoria systemowe pozwala na magazynowanie nawet niestandardowych w swoich rozmiarach ładunków. Ilość wspomnianych dodatków oraz ich różnorodność zapewnia naprawdę szeroki wachlarz możliwości. Regał paletowy zmieści bowiem palety ustawione w kierunku poprzecznym oraz wzdłużnym, jak i beczki, duże torby, skrzynki kratownicowe, przedmioty drobnicowe oraz wiele innych. Wszystko po to, aby magazyny naszych Klientów były jak najbardziej funkcjonalne. Już teraz zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą!

Regał paletowy META MULTIPAL – gwarancja najwyższej jakości

Jako producent regałów na palety dbamy o to, aby były one nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim bezpieczne podczas użytkowania. Ów bezpieczeństwo wiąże się nieodzownie z najwyższą jakością materiałów, z których zostały wykonane. Ponadto nie bez znaczenia są także systemy montażowe oraz cały szereg zabezpieczeń ogólnej konstrukcji. Zatem kupując regał paletowy , zyskują Państwo rozwiązanie godne zaufania. Każdy regał paletowy posiada bowiem znak jakości RAL-RG 614/2 oraz GS, a swoją stabilność osiąga dzięki zamkniętym profilom skrzynkowym.

Nasi specjaliści w dziedzinie montażu skręcają ramy regałów z profili, czyniąc to niezwykle precyzyjnie. Profile są wcześniej ocynkowane metodą Sendzimira i kształtowane na zimno bezpośrednio podczas tworzenia konstrukcji przez naszych pracowników.

Regał na palety – podstawowe zasady bezpieczeństwa

Każdy regał paletowy wymaga przestrzegania kilku najważniejszych zasad umożliwiających bezpieczne korzystanie z jego powierzchni. Podstawową z nich jest równomierne rozłożenie palet tudzież luźnego towaru - oczywiście pod względem wagowym. Tym sposobem unikną Państwo niebezpiecznego przeciążenia regału paletowego na jedną stronę. Dodatkowo należy pamiętać o tym, że całkowita masa ładunku umieszczonego na regale nie może przekraczać masy rzeczywistej. Ostatnią z najważniejszych zasad jest zakotwiczenie profili ramy do podłoża.

Gwarantujemy, że stosując się do powyższych reguł, nie zagraża Państwu żadne niebezpieczeństwo. Podkreślamy jednocześnie, że pracownicy magazynów powinni wykonywać swoje obowiązki zawodowe w maksymalnym skupieniu, a ich działania muszą być zawsze przemyślane. Wówczas ryzyko wystąpienia wszelkich wątpliwych sytuacji staje się ograniczone do absolutnego minimum.

>> Link do strony META MULTIPAL <<