Serdecznie witamy!

Sabrina Meyer & Markus Schlimbach - 04.12.2020

Dziś startujemy z naszym najnowszym medium informacyjnym: blogiem META. Od tego momentu chcielibyśmy w regularnych odstępach czasu publikować na tej platformie artykuły dotyczące działalności META oraz wiadomości z dziedziny logistyki.

Treść wpisów, które zamierzamy publikować, można określić jako „making of” czy „kulisy”: kto stoi za działalnością META, jak powstają nasze produkty, jakie pojawiają się nowości, których mocnych partnerów mamy po swojej stronie, jakie dostrzegamy wyzwania na poszczególnych rynkach itp. – na naszym blogu chcielibyśmy omawiać wszystkie te tematy.

Nasze artykuły planujemy publikować w regularnych odstępach czasu. Cechą szczególną naszego bloga jest to, że artykuły tworzą nasi różni współpracownicy, dzięki czemu informacje publikowane na poszczególne tematy wychodzą bezpośrednio spod rąk naszych ekspertów. Spośród wielu tematów poruszanych na naszym blogu każdy znajdzie zatem coś dla siebie.

Homeoffice

Międzynarodowa platforma

Nasza firma działa na arenie międzynarodowej i ten blog to odzwierciedla. Określenie „grupa META” byłoby tu właściwe, ponieważ dysponując tak dużą liczbą oddziałów oraz współpracując z tyloma partnerami biznesowymi, zdecydowanie przekraczamy granice Niemiec. Wpisy na blogu są na to najlepszym dowodem. Razem z całym zespołem tworzącym blog życzymy Państwu przyjemnej lektury i czekamy na Państwa opinie – w tym celu prosimy o wiadomości na adres e-mail: mschlimbach(at)meta-online.com. Więcej informacji na temat META można uzyskać, odwiedzając nasze profile w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Xing czy LinkedIn.  

 

Sabrina Meyer & Markus Schlimbach

O autorach

Na końcu każdego wpisu chcielibyśmy pokrótce przedstawiać jego autora lub autorkę lub, jak w tym przypadku, autorów:

Markus pracuje w dziale marketingu META. Razem z Sabriną, studiującą jeszcze asystentką ds. projektów, jest on m.in. odpowiedzialny za prowadzenie owego bloga oraz profilów w mediach społecznościowych (w tym w serwisach LinkedIn, XING, Facebook oraz Instagram). Obydwoje chętnie poznają Państwa opinie lub pomysły dotyczące kolejnych wpisów – najlepiej zgłaszać je, wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected]